Tip na místo - Hoffmanův dvůr

Na okraji malebné vesničky Vinoř, v těsném sousedství Vinořského parku, se nachází areál Hoffmanův dvůr. Samotná obec Vinoř se nachází na samém okraji městské části Praha, což s sebou nese mnoho výhod. Jednou z nich je skvělá dostupnost městské hromadné dopravy – za půl hodiny jste z Vinoře na Václavském náměstí. Celý areál s romantickou restaurací, prostorným dvorem, zahradou a vinným sklepem je ideálním místem pro pořádání soukromých i veřejných akcí.

Potřebujete-li prostor pro uspořádání školení, prezentace nebo hostiny, je tím pravým prostorem bývalá konírna. Zrekonstruovaná konírna nabízí mnoho variant uspořádání s kapacitou až 250 míst. Součástí je bar s výčepním zařízením, podium, toalety a samozřejmostí je také propojení s kuchyní a zázemím pro catering.

Plánujete – li svatbu a rádi byste uspořádali obřad i hostinu na jednom místě? Areál Hoffmanův dvůr je ideálním řešením! Obřad lze uspořádat pod širým nebem na travnatém oválu, v altánu na zahradě nebo pod krásným vzrostlým stromem. V případě nepřízně počasí lze využít prostoru stodoly, jejíž „surové“ pojetí převýšeného prostoru poskytuje jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru. Hostinu vám rádi vystrojíme v prostorách nejen restaurace, stodoly nebo konírny, ale také na dvoře se zahradou. Nemusíte se obávat, že by svatebčané neměli kde zaparkovat. Součástí areálu je velké parkoviště. A kdyby přeci jen nestačilo, lze k těmto účelům využít i velkou travnatou plochu zahrady.

Pro milovníky sportovního vyžití je ideálním místem již zmíněná velká zahrada. Tato rozlehlá travnatá plocha je vhodná pro rozšíření sportovních akcí, doprovodného programu i jako místo pro odpočinek a zábavu. Pro děti jsou k dispozici prolézačky, pískoviště a brouzdaliště. Nezapomínáme ani na dospělé, ti si mohou zahrát badminton, šipky, kriket a také fotbálek. Samozřejmostí je zapůjčení herního vybavení i možnost občerstvení.

Ve spojení s naší agenturou Dream PRO máme pro naše klienty dohodnuté smluvní výhodné ceny. Neváhejte nás proto kontaktovat pro více informací a vypracování konkrétní nabídky.

KONTAKTUJTE NÁS

M: +420 603 993 808
E: info@dreampro.cz

Akce které měly koule

770 let královského města Ústí nad Labem

770 let královského města Ústí nad Labem

770 let královského města Ústí nad Labem si zaslouží pořádnou oslavu. Jak jinak než přímo velkolepou.

Rodinný den - Spolchemie

Rodinný den - Spolchemie

Rodinný den pro zaměstnance společnosti Spolchemie a jejich rodinné příslušníky v ústecké ZOO.