Dream TEAM601 595 901

Lubomír Machoň - Dream PRO

Lubomír Machoň

Kreativní a obchodní ředitel machon@dreampro.cz

„Před více jak 20 lety jsem se svými přáteli uspořádal první akci. Bylo to ještě na střední škole a měla velký úspěch. Tak jsem si řekl, proč jich neuspořádat více. A tím odstartovala má produkční kariéra. Nyní mám svůj tým ve své vlastní eventové agentuře. Zajišťujeme firemní i soukromé akce na klíč, od plesů, přes kongresy až po večírky.

Zpočátku jsme působili velmi lokálně a to na Ústecku. A asi jako u každého podnikání jsme neměli na růžích ustláno. Každý rok se trh dynamicky proměňoval, ale my jsme snažili na všechny změny rychle reagovat. Díky kvalitní a profesionální práci celého týmu a kladným referencím od našich klientů se naše působení rozšířilo do všech koutů republiky i do cizích zemí. Pořádali jsme eventy na Slovensku, v Německu i na Ukrajině.

Agentura je dnes díky práci celého týmu a především důvěře a spokojenosti našich klientů ve velmi dobré kondici. Důvěra a spokojenost našich klientů jsou pro nás prioritou.

V minulém roce jsme slavili kulaté dvacáté narozeniny. Již nyní se těšíme na minimálně dalších 20 let, kdy budeme moci plnit sny a organizovat nezapomenutelné akce, které „budou mít koule“.

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří v nás věří a díky kterým společně rosteme, tj. nejenom našim spolupracovníkům, ale i všem našim obchodním partnerům a dodavatelům. Těšíme se na pokračování naší spolupráce a organizování dalších velkolepých akcí.“


Jiří Jaroš - Dream PRO

Jiří Jaroš

Office a účetnictví jaros@dreampro.cz

Léonard Klára - Dream PRO

Klára Léonard

Obchodní zástupce na mateřské
- těší se z miminka
leonard@dreampro.cz

Petr Šindrbal - Dream PRO

Petr Šindrbal

Obchodní zástupce sindrbal@dreampro.cz

Jarošová Martina - Dream PRO

Martina Jarošová

Programová produkce jarosova@dreampro.cz


Ježková Naďa - Dream PRO

Naďa Ježková

Programová produkce jezkova@dreampro.cz

Povejšil Lukáš - Dream PRO

Lukáš Povejšil

Technická produkce povejsil@dreampro.cz

Lekavý Patrik - Dream PRO

Patrik Lekavý

Správa nemovitostí lekavy@dreampro.cz

Správa nemovitostí - Dream PROperty, Kolej Jinak

Stánkoví prodejci

stanky@dreampro.cz

Dream PRO
Jak šel čas

V roce 2019 jsme slavili 20 let

Podívejte se jak šel čas a jak naše firma
za 20 let fungování dozrála.

Akce které měly koule

Mikulášská nadílka v Bečově

Mikulášská nadílka v Bečově

Mikuláš, čert a anděl se po roce opět sešli, aby se podívali na ty malé nezbedné hříšníky. V Bečově jsou, ale jak se zdá, děti hodné, a tak do pekla nakonec nikdo neputoval. Místo toho celý podvečer panovala po čertech dobrá zábava.

České dny v Zákarpatí

České dny v Zákarpatí

České dny v Zákarpatí to byla unikátní možnost k prezentaci vaší firmy a zároveň náboru nových, tolik žádaných, zaměstnanců.