High Voltage Magic

Působiště: ČR

Elektrický kouzelník Ohm s Faradayovou klecí

Světla se setmí, diváci nedočkavě očekávají, co se bude dít. Začnou problikávat blesky, pomalu se objevuje světlo a z něj vystupuje silueta. Není to nikdo jiný, než jedinečný a poslední žijící elektrický kouzelník Ohm, z rukou mu šlehají blesky! Ale ač už samotné číslo je dechberoucí, přichází možnost zavřít VIP hosta, sponzora, kohokoliv do Faradayovy klece! Onen vybraný, ačkoliv na něj budou mířeny blesky, se nachází na nejbezpečnějším místě. Dostane jedinečnou šanci pocítit sílu elektřiny a především sílu elektrického kouzelníka Ohma.

Faradayův rytíř

Jediný, kdo si troufne postavit se bleskům! Jediný, kdo se s nimi pouští do boje! Díky své odvaze si Faradayův rytíř pohrává s Teslovým transformátorem, vrhajícím blesky, jako kočka s myší! Kolikrát Vám doma říkali:  "Nehraj si se zásuvkou, je tam elektrika! Kousne tě!" Tak rytíři Faradayovi to ještě nikdo neřekl.

Bleskový souboj

Jako jediná skupina v České republice, která může nabídnout tak zcela jedinečnou a originální show, využívat vysokonapěťové přístroje, které,  laicky řečeno, vytváří uměle vyvolané blesky. Jen my je můžeme nabídnout v legendárním BLESKOVÉM SOUBOJI, kde se proti sobě postaví Faradayův rytíř a poslední žijící elektrický kouzelník. Diváky doslova pohltí napětí, a nejen je! Na scéně v tu chvíli bude napětí o 400 000V! Jak to v legendárním Bleskovém souboji dopadne? Vítěz může být jen jeden!

Zpívající cívka

Zpívající cívka, která je schopna více jak metr a půl dlouhého výboje, vyluzuje tóny pomocí blesků, možnost připojení na klávesy, počítač, možnost zahrání Vaší vlastní znělky, hudby.

Kouzelník Ohm

Je posledním žijícím elektrickým kouzelníkem, poslední, kdo vládne bleskům! Jeho plášť je prošívaný stříbrem a z jeho rukou mu šlehají metrové výboje. A když si náš kouzelník potřebuje rozsvítit? Má v ruce žárovku, která mu díky silnému elektromagnetickému poli svítí v ruce, to a mnoho dalšího. Nic neobvyklého pro elektrického kouzelníka.

Faradayův rytíř spolu se zpívající cívkou

Efektivní vystoupení, které ohromí! Několik skladeb zahraje ona úžasná cívka, na uvítaní diváků, ukáže tedy i svoji moc. V průběhu přichází rytíř a dělá to, co by rozhodně nikdo z přítomných nikdy zkoušet neměl.

Faradayova klec

Představte si krásný výlet do hor, najednou nastane bezvětří, obloha nad vámi tmavne a z ničeho nic z místa kde stojíte začnou ze země vyskakovat malé blesky. Za zlomek minuty do Vás uhodí blesk a s největší pravděpodobností zemřete. Ale jen u nás s naší Faradayovou klecí si to můžete vyzkoušet! Nechte do sebe uhodit blesk pomocí Teslova transformátoru a to zcela bezpečně.

Elektrostatické jevy

Nejvíce se hodící pro akci s dětmi či smíšeným publikem, není třeba šera ani tmy. Přijďte na plošinu, dotkněte se našeho násobiče a nechte na sobě udělat kouli z vlasů. Nejvíce funguje na blondýnky. Pro případ plešatých zájemců jsme vybaveni parukou. Možnost připravit interaktivní koutek, který zabaví diváky každého věku.

Tento umělec je vhodný na tyto typy akcí:
Family day Firemní ples Firemní večírek Halloween Městské slavnosti

Akce které měly koule

Vánoční večírek Hitachi

Vánoční večírek Hitachi

Vánoční večírek ve stylu Velký Gatsby společnosti Hitachi.

Čarodějnice v sadech

Čarodějnice v sadech

Městské sady v Ústí po roce opět ožily ve víru čarodějného řádění.