Vox Luminas - Světelná a ohnivá show, která vás baví

Litoměřice / CZ

Vox Luminas

 je dívčí skupina, která se primárně věnuje světelnému a ohnivému žonglování doprovázené tancem. Působíme již od roku 2012, přičemž skupina prošla mnoha změnami, než se dostala do dnešní sestavy. Každý rok navštívíme několik mezinárodních festivalů v ČR, kde naše show prezentujeme a zdokonalujeme se. Dále se věnujeme organizaci kurzů tance a žonglování pro děti i širokou veřejnost a pořádáme dětský festival ohně a pohybu Incendio

V současné době má skupina 6 stálých členů a 2 externisty.

 

Vystoupení:

Unique show TIME

Ohnivá a světelná show tvoříc myšlenku samotného času. Show představuje dvě skupiny světla a ohně, kdy každá z nich představuje určitý tip času. Někdy je čas příjemný, krásný, světlý, někdy vás ale dokáže překvapit a je rychlý, drsný a temný. Závěr show je pak spojení obou tipů času v jedno, vyvrcholení spoustou efektů a pyrotechniky. Tento projekt poprvé nabízíme s živým zpěvem. Zpěvačka doprovází tanečnice přímo na parketu v nacvičené choreografii, proto je tato show unikátní. Lze objednat i bez zpěvu.

Čas: 8 minut

 

Abba show

Kdo by neznal známou hudební skupinu Abba. I my jsme se nechaly inspirovat a na přání jsme vytvořily krátkou ohnivou show v rytmu nestárnoucích melodií skupiny Abba, které Vás přinutí zavzpomínat na staré časy. Lze udělat i světelnou verzi.  Pokud si zákazník připlatí 1000,- Kč je možné do show zakomponovat visual poi, do kterých se dá naprogramovat jakékoliv logo textové i grafické sdělení. To pak bude zobrazeno během show, přímo v rukách účinkujících. Tuto show předvádí pouze DUO.

Čas: 5 minut

 

Classic duo

Show postavená podobně jako Abba, akorát s neutrálně zvolenými písničkami od  Bruna Marse, Lidnsey Stirling nebo jazzovou instrumentálkou na začátku. Show je složená z předmětů vějíře, poi a tyče.Pokud si zákazník připlatí 1000,- Kč je možné do show zakomponovat visual poi, do kterých se dá naprogramovat jakékoliv logo textové i grafické sdělení. To pak bude zobrazeno během show, přímo v rukách účinkujících. Tuto show předvádí pouze DUO.

Čas: 5 minut

Každoroční tématické akce

Ohnivá show, jež našla oblibu především při příležitostech jako pálení čarodějnic nebo Halloween.  Kostýmy, líčení, ohnivé prvky a vhodně zvolená hudba vás doslova uchvátí. Nabízíme i možnost zapojení pyrotechniky - barevných dýmovnic a výbuchů. Tuto show lze upravit i pro Mikulášskou akci.

K dispozici jsou:

 

Čas: 6-8 minut

Pohádková show (dětská)

Jak zní název, tato show je věnovaná pro naše nejmenší, jsou k ní uzpůsobené i kostýmy a hudba. Ta je většnou vybíraná v duchu aktuální pohádek, které děti milují. Kostýmy lze řešit situačně, standartně máme na sobě barevné tylové sukně a vršky, nemáme však problém se obléknout i do jiných pohádkových kostýmů.

Čas: 5-6 minut

 

Classic fire/lightshow

Choreografie bez určitého tématu, která se hodí na každou akci. Jedná se o směs písniček poskládané do vhodnosti nástrojů. Používáme vějíře, poiky, tyče či pyrotechniku nebo grafické světlo (možnost promítání loga firmy).

Čas: 6 minut

 

Sólo

Nově nabízíme i možnost příjezdu jedné naší členky, která na požádání je schopná udělat pro vás show v tématu akce a to včetně kostýmů. Je však nutná konzultace kvůli realizaci.

Čas: max do 6 minut

 

Tématické show

Provádíme na přání klienta v určitém tématu i kostýmy. Jednou takovou je níže uvedená ukázka Vánoční show se stěžejní postavou čarodějnicí Morganou a mluveným slovem, která byla vytvořena na zakázku pro Rozsviťme Ústí a Vánoční trhy v Litoměřicích.

Show k mání pro rok 2019-2020:

•   Cesta kolem světa (duo-trio, 7 minut)

•   Kouzelní tvorové (inspirováno Harrym Potterem) (3-6 členek, 7-12 minut)

•   Bohemia rhapsody (na požádání) (3-6 členek, 7 minut)

Workshopy

Kurzy žonglování nabízím pouze pro náčiní tyče a poi. Jsme schopné přijet na vaší akci a být tam s prezentací celou dobu akce nebo jen jednorázově poskytnout krátký workshop. Časy jsou upravené tak, aby to sám lektor zvládla, točit a učit zároveň je velmi náročné.

Skupina nabízí využití balíčků dle dohody!!!

Akce které měly koule

Zahájení turistické sezóny v Děčíně

Zahájení turistické sezóny v Děčíně

Společně s Auto Horejsek jsme zavítali na Smetanovo nábřeží v Děčíně, kde jsme zahájili turistickou sezonu.

Ústecké Vánoce 2018

Ústecké Vánoce 2018

Vánoční atmosféru Ústeckých Vánoc vytváříme nejraději a s láskou. Vánoce totiž, v každém z nás, probudí to skryté dítko.